Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новомосковської міської ради

Національна дитяча гаряча лінія

МІСЬКА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА ЄДНАЄ» м. НОВОМОСКОВСЬК 30 серпня 2923 р.

30 серп. 2023
30 серпня відбулася щорічна міська педагогічна конференція під гаслом «Освіта єднає». Захід відбувся за участю міського голови Сергія Рєзніка, начальника управління освіти Ірини Рябоконь та директорів закладів освіти міста.

Звертаючись до освітян, міський голова подякував їм за те, що з перших днів введення воєнного стану, педагоги стали на допомогу нашій державі, організували волонтерський рух та продовжували гідно і професійно виконувати свою роботу – навчати дітей.

«Часи змінюються і ми змінюємося. Разом з нами повинна змінюватися школа. Освіта була і повинна залишатися найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості майбутнього, суспільства, держави. Тому створення високоефективної системи освіти – це об’єктивна вимога часу», - наголосила очільниця управління освіти Ірина Рябоконь.

За якісний організаційний супровід та проведення Національного мультипредметного тестування в 2023 році подякою Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти подяку отримує начальник управління освіти Ірина Рябоконь.

За свою сумлінну працю директори закладів освіти отримали грамоти та подяки від міського голови та начальника управління освіти.

За якісний організаційний супровід та проведення Національного мультипредметного тестування в 2023 році подяки міського голови та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти отримують:

•      директор Ліцею  № 6 Олександр Коба, (Володимир Куліченко, інженер-електроннік, Юлія Сахненко, заступник директора);

•      директор Гімназії № 4 Олена Таланова.

За високий методичний та науковий рівень організації проєктної роботи закладу на обласному та Всеукраїнському рівнях подяку отримує:

•      директор Ліцею № 11 Тетяна Третьякова;

Також Тетяна Миколаївна нагороджується дипломом учасника всеукраїнського проекту «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні»… також отримують подяки народного депутата Буймістер Людмили Анатоліївни Третьякова Т.М, Іващенко І.В.. Богуш Ю.О., Лагода А.П.

•      в.о. директора Гімназії № 2 Оксана Ясногор.

За створення якісного освітнього середовища для реалізації інтелектуальних і творчих здібностей учнів:

•      директор Ліцею № 18 Світлана Жовтяк;

•      в.о. директора Ліцею «Самара» Олена Мітченко.

За створення умов, організацію, виявлення та підтримку творчого потенціалу учнів та вихованців:

•      директор Гімназії № 3 Наталія Тимохіна;

•      директор Гімназії № 12 Інна Сирцова;

•      директор Гімназії № 13 Олена Петровська;

•      директор Гімназії № 14 Петро Немеришин;

•      в.о. директора закладу дошкільної освіти № 2 «Чебурашка» Тетяна Сербиненко;

•      директор Центру позашкільної роботи Наталія Сергієнко;

•      директор дитячо – юнацької спортивної школи Денис Антонов;

За організацію активного волонтерського руху в колективі та підтримку Збройних Сил України:

•      директор Гімназії № 7 Олена Романовська;

•      директор Гімназії № 16 Валентина Китайгора;

•      в.о. директора закладу дошкільної освіти № 3 «Ромашка» Оксана Качан;

•      в.о. директора закладу дошкільної освіти № 8 «Черемушки» Юлія Фролова.

Грамотами управління освіти нагороджені:

За якісну реалізацію Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки» грамотами управління освіти нагороджуються:

•      в.о. директора Гімназії № 15 Олена Ругно;

•      директор Гімназії № 5 Ольга Вільганюк;

•      в.о. директора Гімназії № 17 Ріта Вовк;

•      в.о. директора закладу дошкільної освіти № 10 «Дюймовочка» Галиня Яковлєва.

За створення якісного інклюзивного простору в закладі:

•      в.о. директора Гімназії № 8 Тетяна Джавах;

•      директор закладу дошкільної освіти № 14 «Струмочок» Олена Мітрохіна;

•      директор Інклюзивно-ресурсного центру Ріта Жуковська.

За створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх інноваційного   досвіду та впровадження в практику роботи:

•      директор Гімназії № 1 Наталія Чорна;

•      директор закладу дошкільної освіти № 6 «Калинка» Людмила Синявська;

•      в.о. директора закладу дошкільної освіти № 13 «Теремок» Юлія Верба.

За розвиток екологічних компетентностей, пізнавального інтересу до навколишнього світу:

•      директор закладу дошкільної освіти № 4 «Росинка» Світлана Дудакова;

•      в.о. директора закладу дошкільної освіти № 5 «Веселка» Лілія Харлан;

•      в.о. директора закладу дошкільної освіти № 7 «Ластівка» Анна Доморецька.

Під час практичної частини конференції освітяни мали змогу взяти участь у педагогічному квесті, де родзинки свого досвіду представили креативні, сучасні майстри педагогічної справи.

Тож, нехай новий навчальний рік подарує педагогам радість творчості, талановитих учнів, а головне – миру та перемоги всій країні!

Заантажити презентацію